Prekių pristatymas

Prekes pristatome mes arba mūsų įgaliotas atstovas. Pristatymo terminas nurodomas prie kiekvienos prekės. Pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio ir tūrio, todėl bendrą užsakymo pristatymo kainą sužinosite prieš užsakymo apmokėjimą.


Kiekvienu atveju dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba el. paštu. Pristatymo laiką su Jumis suderins užsakymų administratorius.


Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę.


Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.


Dėmesio: pristatant prekes nurodytu adresu, didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz., vonių, klozetų) užnešimo iki durų paslauga kainuoja papildomai ir teikiama tik Vilniuje. Šią paslaugą reikia užsakyti ir suderinti prieš užsakant prekę. Neužsisakius užnešimo paslaugos, kurjeris pristatys tokią(-ias) prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo.


Atsiimdami užsakymą su savimi turėkite:


•                užsakymo numerį;


•                asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei pirkėjas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.